k2FtbBdWr1

Громадські ради з різних областей України підпишуть звернення на підтримку громадського діяча Григорія Купріяновича

1

28 вересня, відбулося засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання голова комісії питань економічної політики, комісії з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією та комісії з питань фінансів, податкової та митної політики Громадської ради прозвітував про виконану роботу.

Зокрема, Зоряна Бурик розповіла про ініцітиативи комісії, зокрема у формуванні експертної ради при департаменті економічної політики щодо Стратегії розвитку Львівщини та реформи децентралізації, а також про започатковані звернення щодо відшкодування ПДВ і внесення змін у транспортування товарів.

Під час зустрічі також привітали представників Громадської ради, які нещодавно здобули вчені ступені. Відтак, привітали отця Івана Гарата, який 26 вересня в спеціальній раді Острозької академії захистив кандидатську дисертацію та отримав наукову ступінь «Кандидат філософських наук», а також Зоряну Бурик за отримання ступеню «Доктор наук з державного управління».

Також в межах засідання т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк анонсувала проведення на Львівщині з’їзду Громадських рад України.

«Мета нашого форуму – це об’єднання всіх Громадських рад для покращення життя в Україні, і виступити з однією позицією відстоювання державницьких інтересів. Однією із центральних подій буде підписання звернення до парламентів іноземних держав та парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження збройної агресії Російської Федерації проти України, звільнення політичних в’язнів – громадян України та підтримка українського історика та громадського діяча у Республіці Польща, співзасновника і голову Українського товариства в Любліні Григорія Купріяновича. Також це буде гарна нагода та час для обміну досвідом, координації та налагодження співпраці між Громадськими радами з різних куточків України задля досягнення конкретних результатів для нашої держави»,-  зазначила Ольга Березюк.

Захід відбудеться 5 жовтня і об’єднає представників з різних областей України. Організатори заходу – Львівська облдержадміністрація спільно з Громадською радою.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області тривають жнива – мешканців Львівщини застерігають від спалювання сухої рослинності
Акція "Купуй Галицьке!" - обсяг товарообігу виробників Львівщини зріс на понад 9%
Львівщина – лідер з розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу
До дня пам'яті та примирення підготували онлайн-виставку
Впродовж поточного тижня профінансовано з обласного бюджету 88,6 млн гривень
Маркіян Мальський відзначив команду проєкту літньої школи для студентів-медиків «Intergrative Approa...