k2FtbBdWr1

Громадській раді запропонували брати участь у щотижневих нарадах з обговорення актуальних питань Львівщини

1

У четвер, 4 червня, в сесійній залі Львівської обласної ради  відбулось розширене засідання колегії Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Участь у засіданні взяли голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова обласної ради Петро Колодій і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час свого виступу Олег Синютка наголосив на важливості взаємодії не тільки з Громадською радою, а й з іншими громадськими об’єднаннями, які не увійшли до складу ради.

“Громадська рада повинна сформувати навколо себе експертне середовище, від якого в облдержадміністрації завжди чекатимуть аргументованих і фахових порад та пропозицій щодо реалізації державної політики”, – додав керівник області.

Також під час засідання обговорили засади співпраці облдержадміністрації з профільними комісіями Громадської ради. На виконання доручення голови облдержадміністрації в кожному структурному підрозділі визначено відповідальну особу за взаємодію з Громадською радою, яка  сприятиме діяльності профільних комісій, залучатиме їх до обговорень та нарад, які проводить підрозділ та надаватиме всі матеріали, які потребують громадського обговорення у визначений законом час.

Окрім того, на зустрічі йшлося про взаємодію райдержадміністрацій із громадськістю, проведення реформи міліції, ремонт автошляхів області, проблеми інфраструктури, культури та освіти.

На завершення Олег Синютка наголосив на важливості участі представників інститутів громадянського суспільства у роботі облдержадміністрації та запропонував керівництву Громадської ради брати участь у щотижневих нарадах з обговорення актуальних питань області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Свої роботи учні присвятили Шевченкові, Україні та Майдану
Лінія екстреної допомоги "112"
Дорожники відновили ремонтні роботи на дорозі Львів-Радехів-Луцьк
Семінар --практикум для керівників ДНЗ, вихователів-методистів (за посадою), заступників директорів ...
У Львівській опері урочистим концертом відзначили річницю з дня народження Кобзаря
28 листопада о 16:00 відбудеться зустріч голови райдержадміністрації з громадськістю Стрептівської с...