k2FtbBdWr1

Громадськість та представників влади навчатимуть ефективній протидії корупції

Найближчими днями у Львові відбудеться два навчальних семінари, де обговорять застосування нового антикорупційного законодавства, а також шляхи ефективної взаємодії представників громадянського суспільства та спеціальних суб’єктів протидії корупції. Про це повідомив завідувач сектору запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Борис Галько.

Зокрема, у четвер, 29 січня, у Львівському національному університеті ім. І.Франка відбудеться регіональний семінар-тренінг з питань застосування нового антикорупційного законодавства. Навчання організовує Інститут прикладних гуманітарних досліджень та Міністерство юстиції України у рамках проекту, що фінансується Міжнародним фондом «Відродження» та Програмою розвитку ООН Україна.

«Учасників заходу ознайомлять з пакетом антикорупційних законів, прийнятих у жовтні 2014 року. Також вони розглянуть й інші питання, зокрема інституційне забезпечення нової системи запобігання корупції, врегулювання конфлікту інтересів, питання фінансового контролю в новому антикорупційному законодавстві», – розповів Борис Галько.

До участі у регіональному семінарі запрошені представники районних державних адміністрацій Львівщини. Початок об 11:00 год., за адресою: вул. Січових Стрільців, 19 (Факультет міжнародних відносин, 2-ий поверх, ауд. 205).

Окрім цього, 6 лютого в приміщенні Львівської облради (мала сесійна зала, вул. В. Винниченка, 18) також відбудеться навчання представників громадських організацій області в рамках проекту «Ефективна протидія корупції – спільна мета громадських ініціатив у взаємодії з органами влади та кримінальної юстиції». У дискусії візьмуть участь експерти та спеціально уповноважені суб’єкти протидії корупції.

Захід проходитиме за підтримки посольства США в Україні та Міністерства юстиції України, а також у партнерстві з Всеукраїнською спеціальною колегією з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю і Громадською організацією «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

Навчання розпочнеться об 11:00 год.

Додаткова інформація за номером телефону: (032) 299-93-44 – сектор запобігання та виявлення корупції апарату ЛОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Для держслужбовців влаштували тренінги щодо конфлікту інтересів
Відбулось засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства
Будівельні компанії запрошують до участі у Міжнародній виставці нерухомості у Об'єднаних Арабських Е...
Галицький академічний камерний хор представлятиме Львівщину на І Всеукраїнському хоровому конкурсі «...
Управління туризму та курортів рекомендує: літо в смт Славсько(+відео)
Маркіян Мальський зустрівся із представниками Національної служби здоров’я України