k2FtbBdWr1

Христина Замула зустрілася з інвесторами з Великобританії

IMG_20200219_103017 - Копія

19 лютого голова райдержадміністрації Христина Замула зустрілася з генеральним директором міжнародної компанії «Централ Плейнс Груп» Марком Лердом та інвестором компанії, фермером Тоні Паром.

У межах зустрічі іноземні інвестори запрезентували новий проєкт, який вони мають на меті реалізувати у Кам’янка-Бузькому районі.

Марк Лерд подякував за можливість організувати таку зустріч. Зазначив, що незалежно від того, що керівництво райдержадміністрації змінюється, тут завжди дружня атмосфера підтримки та співпраці. Марк є засновником, названої на його честь, компанії Агромарк Юкей. З часом Марк та деякі люди з його команди завершили там свою роботу та вирішили розпочати новий бізнес, новий проєкт у секторі сільського господарства виходячи з попереднього позитивного досвіду інвестування в Україну, зокрема в Кам’янка-Бузький район.

У планах інвесторів сформувати банк землі, побудувати картоплесховище на території придбаної бази у с.Великосілки та сподіваються здійснити це в цьому році. Зараз у компанії є замовлення на постачання картоплі чіпсових сортів у компанію Frito-Lay більш відомої як PepsiCo. Для початку планують засадити 500 га картоплі, але в майбутніх планах збільшити посадку до 2000 га. До кінця року планується створити 30-35 робочих місць.

У реалізації даного бізнес-проєкту також є бачення будівництва крохмального заводу. Бо сьогодні крохмаль стає все більш популярним компонентом заміни пластику та використовується у виробництві біоупаковок. Тому втілення цього нового інноваційного проєкту має і глобальний характер. Марк Лерд зазначив, що якби вдалося запустити б ці потужності крохмального заводу, то компанія могла б переробляти як свою вирощену картоплю, так і куплену в місцевих фермерів.

Під час зустрічі було зазначено, що є можливим погодження перереєстрації компанії ТзОВ «Централ Плейнс Груп Україна» зі Львова у Кам’янка-Бузькому районі, а саме у с.Великосілки.

Також інвестори розповіли, що у частині будівництва картоплесховища, виробництва ящиків для картоплі залучений місцевий бізнес, а для перевезення продукції планується залучити місцевих перевізників. Висловили сподівання, що від реалізації даного інвестиційного проєкту виграє не тільки сторона компанії, а й громада.

«Ми вам дякуємо, за те що обрали наш район. Сьогоднішньою зустрічі ми декларуємо свою повну підтримку,  сказала Христина Замула. – Для нас важливо щоб у такому населеному пункті як Великосілки працювало таке підприємство. Маю сподівання, що сільська рада долучиться до цього процесу та ви найдете порозуміння по соціальних угодах. Надзвичайно важливим момент є перереєстрація у нас в районі, за що вам дякую. Це добре для розвитку громади, а якщо мешканці знатимуть, що податки ідуть в бюджет їхньої сільської ради, то це сприятиме вашій підтримці.»


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: