k2FtbBdWr1

ГУ Пенсійного фонду України у Львівській підбило підсумки роботи у 2018-му році

__1549888928_613x395.68937644342_3_0

Сьогодні, 11 лютого,  начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська підбила підсумки роботи у 2018 році.

Підсумовуючи роботу за минулий рік, керівник головного управління Фонду зазначила, що упродовж 2018 року профінансовано та виплачено пенсій і грошових допомог на суму 19,8  млрд. грн., які отримали 691,9 тис. пенсіонерів Львівщини.Презентуючи інтерактивну мережу місць обслуговування громадян інформувала,  що в області проводиться систематична робота з наближення пенсійних послуг до громадян:  діє 31 відділ обслуговування громадян та 115 віддалених робочих місць фахівців Пенсійного фонду, на яких протягом минулого року прийнято понад 14 тис осіб.

“Всього, у минулому році спеціалістами головного управління надано 598 тис послуг, у тому числі надано 148,6 тис усних консультацій, видано 129,8 тис довідок про заробіток та розмір пенсійних виплат, прийнято 73,5 тис заяв на призначення, перерахунок та зміну виду пенсії, прийнято 73,2 тис заяв на виготовлення пенсійних посвідчень, прийнято 31,2 тис заяв на виплату допомог на поховання та недоотриманої пенсії та ін., надано допомогу  понад 11 тис особам у витребуванні документів про підтвердження стажу та заробітної плати”, –  акцентувала Галина Недзельська.

Також  окреслила основні завдання на 2019 рік, серед яких  забезпечення своєчасного призначення, проведення перерахунків та виплати пенсій; виконання рішень Уряду щодо виплати монетизованих субсидій; покращення умов обслуговування громадян та проведення інвентаризації пенсійних справ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартували фінальні етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів
Персональний гід Турківщиною – неповторні краєвиди, чисте гірське повітря і колорит бойківських трад...
Майже 14 млн гривень - на придбання житла для дітей-сиріт Львівщини
Делегація Клінічного об'єднання LVR Лангенфельд відвідала Львівщину
Рішення про надання Томосу українській православній церкві все більше схвалюється в світі – Президен...
30 січня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок державної власності