k2FtbBdWr1

Гуртківці «Джура» Желдецького НВК знову у Зашкові

1

17 – 19 червня – всі дороги ведуть у Зашків, батьківщину геніального українця, полковника Євгена  Коновалеця, котрий  є символом для українського державотворення та боротьби за свободу та незалежність, прикладом харизматичного лідера. Його особисті якості  є прикладом  для наслідування підростаючому поколінню: дисциплінованість, ідейність та практичність, інтелігентність, мудрість, освіченість, відповідальність, розважливість, стратегічне мислення і жертовність. Ці якості були і є  основою виховання для українця.

Цьогоріч  гуртківці «Джура» Желдецького НВК знову були учасниками фестиваллю «Зашків 2016». Активну участь у підготовці та втіленню бажань школярів побувати в Зашкові в день 125-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця взяли: керівник гуртка -Мирослава Кіт, вчитель історії нашої школи, капелан АТО – о. Іван Гунько та вчителька англійської мови Галина Зубейко.  Змістовна філософія фестивалю «Зашків 2016» дали змогу продовжити роботу з національно-патріотичного виховання серед учнівської молоді, утверджувати поняття, що

желдець2– в здоровому тілі – здоровий дух, що здоровий спосіб життя – основа до особистого вдосконалення;

– культура та мистецтво, пісня і мова надає змісту нашій роботі, створює ідеали і цінності;

– щоденна праця та громадська активність,  дієвість  та

результативність  –  особистий та колективний розвиток людини, відтак, і суспільства;

– будує нове суспільство той, хто є  творцем, а не жертвою історії.желдець

Цікаво та змістовно гуртківці «Джура »провели час на фестивалі: участь в обладнанні наметового містечка, ігри на свіжому повітрі, водні процедури, катання на квадроциклах, збивання мішеней у стрілковому тирі, участь у майстеркласах, нові знайомства та спілкування – все запам»ятається надовго, до наступного року: ««Зашків, прощавай!», «Здрастуй, Зашків!»»

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: