k2FtbBdWr1

Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає реалізувати їхній трудовий потенціал

рука допомоги_ Бабич

Збройний конфлікт у східних регіонах держави  змушує наших свіввітчизників покидати домівки  та змінювати місце проживання. Через такі непередбачувані та складні життєві обставини, вимушені переселенці на своєму шляху зустрічають чимало перепон, проблем. Однією з найболючіших залишається питання працевлаштування, адже більшість ВПО – працездатні особи, котрі мають освіту і певну трудову кваліфікацію та бажають продовжувати займатися улюбленою справою.

Один з них – В`ячеслав Вікторович Бабич, колишній житель Луганщини, котрий звернувся до працівників Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ з надією знайти роботу.
Під час одного із семінарів він дізнався про проект «Рука допомоги»  та можливість отримати від держави фінансову допомогу. У В’ячеслава вже був досвід підприємницької діяльності, тому така пропозиція ексбезробітного неабияк зацікавила. Не гаючи часу клієнт держустанови склав бізнес-план та успішно презентував його перед спеціальною комісією. За надані кошти, а це 70000 гривень, закупив обладнання для магазину, а саме: стелажі, L-стійки, логотип STIHL, електричний заточувальний станок USG та інші інструменти для кріплення вітрин.
Нині у м. Добротвір кожен господар знає, де можна придбати якісні господарскі та електротовари. Адже тут у п. В’ячеслава чи не найбільший асортимент бензопил, мотокос, кущорізів, газонокосарок, та інших інструментів.
Фахівці служби зайнятості вкотре переконуються, що лише індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає їм у складних життєвих ситуаціях реалізувати свій трудовий потенціал.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Інформація про стан ринку праці Кам’янка-Бузького району упродовж січня – травня 2014 року
Удосконалена комунікація служби зайнятості та її клієнтів – почав діяти новий мобільний сервіс «пош...
Путівку у власний бізнес – молодим і завзятим
Інформація про стан ринку праці Кам’янка-Бузького району упродовж січня –лютого 2016 року
Кам'янка-Бузький районний центр зайнятості бере активну участь у проведенні робіт з благоустрою тер...
Жителям Дідилова – про можливості працевлаштування