k2FtbBdWr1

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади

Інформація про результати конкурсу на зайняття посади начальника відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації.

Переможцем конкурсу на зайняття посади начальника відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації визначено Вавринюка Данила Анатолійовича. Загальна кількість балів, набраних Вавринюком Данилом Анатолійовичем, – 15,4.

Другим за результатами конкурсу кандидатом на зайняття посади начальника відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації визначено Полішко Оксану Богданівну. Загальна кількість балів, набраних Полішко Оксаною Богданівною, – 14,2.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Перелік питань
Інформація про результати конкурсу на зайняття посади адміністратора відділу надання адміністративн...
Інформація про результати конкурсу на зайняття посади провідного спеціаліста відділу агропромислов...
Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади провідного спеці...
Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліс...
Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади начальника відді...