k2FtbBdWr1

Інформація про виконання програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

01

З метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, працівниками служби у справах дітей  розроблена “Районна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки”, яка 29.03.2013 затверджена рішенням сесії Кам’янка-Бузької районної ради.

На 2015 рік із Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Львівській області на 2013-2015 роки, виділено 100,0 тис.грн., з районного бюджету – 40,0 тис.грн., та із бюджету Зубівмостівської сільської ради – 20 тис.грн., які будуть використані на придбання житла  дитині-сироті, яке знаходиться за адресою: с.Вирів Кам’янка-Бузького району.

Згідно технічного паспорта будівля одноповерхова, дерев’яна, складається з житлової кімнати,  житловою площею 20,9 кв.м., коридору, кухні, кладової, веранди. До будинку відносяться такі господарські будівлі та споруди: дерев’яний сарай, цегляний погріб. Загальна площа будинку 64,3 кв.м. Будинок газифікований та електрофікований.

В ході обстеження встановлено, що кухня реконструйована під  житлову кімнату, а коридор облаштований під кухню, тобто на даний час житлова площа становить – 39,2 кв.м.

Будинок придатний до проживання, але потребує санітарного ремонту. Забезпечений меблями.Є газова плита в хорошому стані.

Для обслуговування даного будинку та ведення особистого підсобного господарства біля будинку є земельна ділянка в розмірі 0.22 га.

Орієнтована вартість житлового будинку (озвучена продавцем) – 160, 00 тис.грн.

На даний час Кам’янка-Бузькою агенцією нерухомості проводиться оцінка майна, яка зі слів власника агенції буде виконана  до 16 листопада 2015.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: