k2FtbBdWr1

Інформація щодо результатів проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, проводилася перевірка, щодо:

Гашинської Галини Василівни, головного спеціаліста-бухгалтера районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, (довідка від 14.03.2016);
В Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація щодо Гашинської Г.В., відсутня.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гашинської Г.В. заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Замули Світлани Юріївни, провідного спеціаліста відділу соціальної роботи районного центру соціальних солужб для сім’ї, дітей та молоді, (довідка від 17.03.2016);
В Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація щодоЗамули С.Ю., відсутня.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Замули С.Ю. заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: