k2FtbBdWr1

Інформація щодо заходів з протидії торгівлі людьми.

В Україні в 2011році був прийнятий закон « Про протидію торгівлі людьми»,в якому є перелік соціальних послуг із соціальної інтеграції та реінтеграції осіб,які постраждали віт торгівлі людьми.

23 травня 2012 року постановою Кабінету Міністрів № 417 був затверджений «Порядок встановлення статусу особи,яка постраждала від торгівлі людьми»,а 14.09.2012 р. був виданий наказ Міністерства соціальної політики України № 578 «Про затвердженн форм оцінки потреб особи,яка постраждала від торгівлі людьми;план реалізації особи,яка постраждала від торгівлі людьми;обліку осіб,які постраждали від торгівлі людьми;звіту щодо осіб,які постраждали від торгівлі людьми».

Управління соціального захисту населення Кам»янка-Бузької райдержадміністрації являється відповідальним за встановлення статусу особи,яка постраждала від торгівлі людьми.

Оскільки в даний час відбувається хвиля внутрішньої міграції громадян,які переселяються з окупованої території та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами.

З метою попередження потрапляння населення у ситуацію торгівлі людьми просимо всіх бути уважними і відповідальними,не байдужими до долі переселенців.

У всіх випадках ,які пов»язані з даною проблемою просимо звертатись в управління соціального захисту населення Кам»янка-Бузької райдержадміністрації за адресою м.Кам»янка-Бузька вул.Павлова 2

Тел.(03254) 5-14-50.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: