k2FtbBdWr1

Інваліди сильні тілом, духом і душею

гол

Спортивне свято

 

У суботу на відкритому спортивному майданчику та у спортивній залі Кам’янка-Бузької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулися щорічні Спортивні Ігри Кам’янка-Бузького району серед людей з інвалідністю.

У змаганнях взяли участь більше 40 любителів спорту практично з усіх населених пунктів Кам’янеччини у 9 видах: відтискання штанги, дартс, біг на 30 метрів, стрибки у довжину з місця, підтягування на перекладині, перегони на візках, настільний теніс, бомбаскет, шашки.

Привітати інвалідів-спортсменів, людей сильних тілом, духом і душею, прибули заступник міського голови Кам’янки-Бузької Богдан Ковалюк, заступники голів районної ради та райдержадміністрації Наталія Мудрик і Андрій Вашківський, завідувач сектору молоді та спорту РДА Тарас Койда, а також організатор та учасник змагань – заступник голови районної Асоціації інвалідів Роман Балик.

Проблеми та запити людей з інвалідністю – одне з першочергових завдань для усіх нас, відзначили виступаючі. Важливо, щоб вони вирішувалися швидко та оперативно. Це стосується у першу чергу медичного забезпечення,  вирішення побутових проблем, пільгового перевезення. Будьте певні, що буде зроблено усе для того, щоб люди з інвалідністю відчували себе повноправними особистостями нашого суспільства. З святом усіх вас, здоров’я, добробуту та успіхів у спорті.

Головний суддя змагань Орест Кузьмич дав старт змаганням. В результаті захоплюючої спортивної  боротьби були визначені та нагороджені Кубками, медалями і дипломами переможці і призери змагань.

В індивідуальному заліку в дартсі серед чоловіків переміг Григорій Сидорук, серед жінок Марія Балик, призери – Тарас Ткачів, Дарія Гнатів (2 місце), Михайло Зубик, Олена Романів ( 3 призове місце).

У відтисканні штанги не було рівних Володимиру Миську, другий і третій призери – Юрій Бойко та Михайло Балик.

У бігу на 30 метрів найшвидші – Роман Радченко і Тарас Ткачів ( 1 місце), Володимир Мисько, Юрій Бойко ( 2 других місця).

В стрибках з місця у довжину переможцем став Тарас Ткачів, другий Юрій Бойко, третій Роман Радченко.

Найбільше підтягнулися на перекладині ( 17 разів!) Юрій Бойко, Володимир Мисько (12), Роман Радченко (11 разів).

В перегонах на візках не було рівних Володимиру та Олені Романівим.

В змаганнях з пінг-пону (настільному тенісі) найспритніші – Олена Романів та Василь Василик.

В бомбаскеті перемогли Олена Романів і Григорій Сидорук, призери – Олена Мисак, Володимир Романів (2 місце), Дарія Гнатів і Тарас Ткачів (3 місце).

В змаганнях інтелектуалів з шашок перемогу серед чоловіків виборов знаний шашкіст і шахматист Тарас Воловець, найсильніша шашкістка – Мар’яна Теслюк. Призери змагань з шашок – Ярослав Василик, Олена Романів ( 2 других місця), Володимир Романів, Стефанія Балик ( треті місця).

Загалом, у командному заліку переможець спортивних ігор – спортивна дружина Банюнинської сільської ради, срібний призер – Кам’янка – Бузька ОТГ, бронза у Жовтанецької ОТГ, за що призери нагороджені Кубками. В індивідуальному заліку переможці та призери отримали медалі та дипломи.

Районна асоціація інвалідів щиро вдячна за допомогу у проведенні змагань, закупівлю Кубків, медалей і призів, опіку проблемами людей з інвалідністю, хорошу організацію спортивного заходу головам Кам’янка-Бузької районної ради та райдержадміністрації Тарасу Келеберді і Володимиру Кириличу, міському голові Кам’янка-Бузької ОТГ Олегу Омеляну, голові Жовтанецької ОТГ Ярославу Деркачу, завідувачу сектору молоді та спорту РДА Тарасу Койді, головному судді змагань Оресту Кузьмичу та багатьом іншим.

Михайло СОЛОГУБ

Роман БАЛИК,

заступник голови Кам’янка-Бузької

районної Асоціації інвалідів


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала субвенції з держбюджету в сумі 25,8 млн грн
Найкращих працівників галузі легкої промисловості відзначили з нагоди професійного свята
Четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові сім’ї
У зимовий період водіїв закликають додатково подбати про безпеку на дорогах
Андрій Вашківський провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної п...
Нові футбольні поля та майданчики – розвиток спорту залишається серед пріоритетів розвитку області