k2FtbBdWr1

«Інвестуй у Львівщину» – 31 жовтня стартує XІX Міжнародний економічний форум

1

31 жовтня – 1 листопада у Львові відбудеться масштабна економічна подія – XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region». Організатори заходу – Львівська обласна державна адміністрація. 

Міжнародний економічний форум – потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних  із  конкурентоздатністю  регіонів, їхнім стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Головними завданнями форуму є представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та закордонними діловими колами.

Відтак, заплановано, що заходи першого дня Форуму включатимуть чотири блоки: «Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини», «Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва», «Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній» і «Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України».

У другий день Форуму передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження і відновлюваної енергетики.

За додатковою інформацією щодо участі в заході можна звертатись в управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації за номером тел.: (032) 261-20-40 та/або на електронну адресу: invest.loda.forum@gmail.com.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Колективи Львівщини презентуватимуть українське мистецтво у Сербії
Для домогосподарств Львівщини, які переходять на автономну електрику, діє «зелений тариф»
80-річчя В'ячеслава Чорновола відзначать на державному рівні
Львівщина розширюватиме багатовекторну співпрацю із Канадою
“У 2018 році Львівщина встановила три культурні рекорди України”, - Мирослава Туркало
Надходження плати за землю до місцевих бюджетів у січні від підприємств Львівщини зросли майже на 25...