k2FtbBdWr1

Інвестиційний потенціал Львівщини в альтернативній енергетиці презентували делегації німецького бізнесу

1

У межах конференції «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії» керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА презентував делегації німецького бізнесу інвестиційний потенціал Львівщини.

Роман Матис звернув увагу учасників форуму на те, що говорячи про альтернативну енергетику, варто говорити про комплекс заходів, а не лише будівництво джерел генерації енергії.

Не менш перспективним бізнесом є також будівництво накопичувальних станцій та систем балансування мережі.

Також Роман Матис перезентував гостям підходи в роботі управління інвестиційної політики щодо супроводу інвестиційних проектів та можливості для інвестування в альтернативні енергетиці.

Зокрема, наголосив на готовності підтримати будь-який інвестиційний проект, не зважаючи на те, що вже на сьогодні у тиждень супроводжують більше п‘ятиста проектів.

Зазначимо, гостями конференції «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії», яка стартувала сьогодні є заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо, президент Energy Watch Group, екс-депутат Бундестагу, автор пакету законів по відновлюваній енергетиці в Німеччині Ханс-Йозеф Фелл та голова Німецько-Українського форуму, президент Schaeffler у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки, професор Райнер Лінднер.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: