k2FtbBdWr1

Ірина Сех зустрілася з почесним головою Львівської обласної організації ветеранів України Т.А.Махоньком

DSC00046-250x166

Голова Львівської ОДА Ірина Сех сьогодні, 7 травня, провела зустріч  з почесним головою Львівської обласної організації ветеранів України Тимофієм Андрійовичем Махоньком.

Під час зустрічі Тимофій Андрійович поділився своїми спогадами про  війну, а також наголосив на проблемних питаннях, які турбують ветеранів Львова та області.

Зокрема, ветеран війни порушив питання  щодо ознакування пам’ятних місць, пов’язаних  з Другою світовою війною у м. Львові, зокрема територію колишнього Янівського концтабору.

«Маю великий жаль, що багато могил людей, які загинули, захищаючи рідний край від ворогів, понівечено вандалами. Це трагічна сторінка нашої  історії, про яку треба розповідати нашим дітям», – сказав Т.А.Махоньок.

Своєю чергою, голова Львівської ОДА наголосила, що пам’ять про кожного, хто загинув у тій страшній війні, необхідно берегти, і влада Львівщини робитиме все можливе для увічнення загиблих.

Ірина Сех також запросила почесного голову Львівської обласної організації ветеранів України взяти участь у заходах із вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни, які відбудуться завтра, 8 травня.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

Голова Львівської ОДА звернувся до міської ради Львова про надання субвенції на соціально-економічни...
Львівщина готова сформувати модельну мережу сільських лікарських закладів
На Львівщині стартував X Екуменічний соціальний тиждень
Дзвінкою колядою привітав працівників Львівської ОДА вертеп осередку Української академії лідерства
Виправні установи торік виготовили продукції на понад 6 мільйонів гривень
На Львівщині тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах місцевого значення