k2FtbBdWr1

Ірина Сех звернулась до Кабінету Міністрів України щодо виділення у 2014 році бюджетних асигнувань на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру

Seh_11 (1)

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулась до Кабінету Міністрів України щодо виділення у 2014 році бюджетних асигнувань на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру по вул. Дж. Вашингтона, 6 у м. Львові.

Йдеться про 86 554,4 тис. грн., які необхідні для завершення реконструкції перинатального центру згідно із затвердженою проектно-кошторисною документацією. Також на виконання додаткових робіт, які виникли в процесі реконструкції необхідно 18 710,0 тис. грн.

Нагадаємо, для проведення реконструкції функціонування Львівського обласного клінічного перинатального центру було зупинено у вересні 2013 року. У зв’язку із закриттям збільшилось навантаження на інші  заклади охорони здоров’я, що, в свою чергу, відобразилось на показниках роботи перинатальної служби області загалом.

Оскільки, у Державному бюджеті України на 2014 рік на реалізацію Національного проекту «Нове життя» – нова якість материнства та дитинства» фінансування не передбачено, голова ОДА просить Кабінет Міністрів України виділити кошти за бюджетною програмою  КПКВК 3511090.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Позитивні напрацювання Львівщини з питання доступності закладів культури для людей з інвалідністю об...
Йосиф Ситник: «До кінця року «Галерея послуг» охопить всю Львівщину»
Діти із вадами слуху з Луганщини та Донеччини взяли участь у екскурсії
«Кожна 5 гривня видатків ОТГ – це кошти, скеровані на розвиток громади», - Ростислав Замлинський
Фестиваль культури об’єднає лемків з різних областей України та закордону
Сьогодні стартував осінній Будівельний Форум