k2FtbBdWr1

Історії успішного працевлаштування: “ПЕРУКАР НАЧЕ ХУДОЖНИК, ТІЛЬКИ ТВОРИТЬ НЕ НА ПОЛОТНІ”

Люда 1

Що найчастіше потрапляє в поле нашого зору, коли йдемо містом. Звісно ж, магазини, аптеки, банківські установи, косметичні салони, перукарні. І це не дивно, адже індустрія краси розвивається швидкими темпами, щороку з’являються нові модні процедури, покликані зробити нас красивими і доглянутими. Далеко в минулому залишилися бігуді, міцно налаковані зачіски та славнозвісна хімічна завивка. Натомість професія перукаря продовжує користуватися незмінним попитом на ринку праці, адже справжній майстер своєї справи, втративши роботу, недовго без діла залишається. До слова, фахівці служби зайнятості, котрі сприяли працевлаштуванню колишніх безробітних, цікавляться їхньою подальшою долею.
У червні 2015 року до Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості  звернулася за сприянням у працевлаштуванні перукар Людмила Грицишин. Під час співбесіди зі спеціалістом вона зазначила, що любить свій фах, секрети якого опанувала у технікумі дизайну Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола. Люда зізналася, що її натхненниками є відомі світові стилісти, зокрема Джон Фріда, Лео Пасаж, Відал Сассун, Жак Дессанж та інші, тому хотіла б продовжити кар’єру в цій галузі.
Враховуючи специфіку перукарської роботи та наявність у клієнтки всіх професійно важливих якостей, необхідних для організації бізнесу, їй запропонували започаткувати власну справу. Так у Львові появився салон краси «Лю Грей», відвідувачі якого мають змогу користуватися послугами перукаря, манікюрника, візажиста, косметолога.

А власниця закладу – Людмила Грицишин – не втомлює дивувати клієнтів жагою до удосконалення. Зараз вона вивчає тонкощі роботи юриста у Львівському інституті внутрішніх справ, у Тернопільському національному медичному університеті поглиблює знання фармацевтичної справи. На своїй сторінці у соціальних мережах вона охоче ділиться результатами своїх професійних досягнень, а ще – мріє про створення авторської школи перукарського мистецтва.

IMG-0d5081135da551ba0c68d44c4b3e3c66-V

Заступник директора – начальник відділу
організації працевлаштування
Кам’янка-Бузької районної філії
Львівського обласного центру зайнятості                                                           Вікторія Сав’як


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: