k2FtbBdWr1

ІТ-ШКОЛА: БІЗНЕСОВА МРІЯ, ЩО ЗБУЛАСЯ

74617602_122598012521302_6213600354731294720_o

Сучасні підлітки багато часу проводять за комп’ютерами, планшетами та смартфонами. Інколи ці години дозвілля можна використати з користю. У дитинстві пізнавати щось нове дуже легко, адже діти «на льоту» освоюють доволі великий обсяг інформації. Ось чому у шкільному віці найлегше прокласти шлях до сфери інформаційних технологій. ІТ-індустрія стрімко розвивається: з’являються нові напрями, інновації проникають у кожен закуток сучасного світу. Інтернет активно використовується для розвитку бізнесу та індустрії розваг, тому попит на ІТ-фахівців постійно зростає. Якщо після школи випускникам не доведеться працювати в інтелектуальній сфері, набуте вміння логічно мислити обов’язково знадобиться їм у дорослому житті.

Усвідомивши, що за діджиталізацією – майбутнє нашої країни, колишній безробітний Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості п. Тарас вирішив відкрити дитячу школу з вивчення інформаційних технологій. Оскільки подібних курсів у межах міста не було, його ініціатива пробудила цікавість і у батьків, і у школярів.

Як відомо, успіх у бізнесі ґрунтується на здатності підприємця приймати правильні, виважені рішення, умінні оперативно реагувати на виклики часу. Підприємництво тільки на перший погляд видається простим ділом, для прибуткової діяльності треба багато знати, вміти планувати подальші кроки, враховувати не тільки ситуацію, а й сильні та слабкі сторони конкурентів. Почувши від посадовців філії пропозицію підвищити рівень обізнаності з аспектів ведення власної справи, п. Тарас одразу погодився. За його словами, необхідний багаж знань і вмінь з основ досягнення успіху у бізнесі він отримав від викладачів Львівського центру ПТО ДСЗ.

Однак для вдалого старту потрібен початковий капітал. Його наш клієнт отримав у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для організації бізнесу. Кошти використав для облаштування навчальної аудиторії, закупівлі обладнання та витратних матеріалів.

Минуло не так багато часу, відколи у першої групи учнів розпочалося навчання. Як свідчать відгуки дітей та їхніх батьків, черпати знання із сфери інформаційних технологій – процес цікавий, пізнавальний, захоплюючий, а головне – доступний і легкий для сприйняття.

Колектив Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ бажає початкуючому підприємцю досягнути найвищих вершин у бізнесовому середовищі, реалізувати амбітні цілі та отримувати стабільні прибутки.
#власна_справа #історія_успіху #ІТ_сфера

78321199_125536528894117_838228786972459008_o

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: