k2FtbBdWr1

Їх душі з білими крильми полинули в Небо

DSC05276

Ти бачив як Ангели в Небо летіли?

Так-так, саме в Небо, а не навпаки…Від пострілів влади отак відлітали

До Бога назавжди вкраїнські сини.

Сьогодні навіть дуже сильні люди не змогли здержати сліз. Серця кричали від болю, коли на екрані праворуч сцени в Кам’янка-Бузькому районному Народному домі демонстрували документальні слайди про Небесну Сотню, на Майдані відспівували Героїв…

Під звуки тужливої народної пісні “Пливе кача по Тисині” ведучі Любов Водоніс та Ігор Приставський виголосила імена Героїв Небесної Сотні та Новітніх Героїв Кам’янеччини. Присутні вшанували їх мовчанням. Зал стоячи засвідчив, щоб Матусі гордилися своїми Синами і Дочками, які положили свою душу і тіло за волю народу. Ми не забудемо їх повік, вони житимуть в слові українського роду. Бо одна в нас ненька – одна Україна, за неї віддали своє життя кращі сини і дочки народу. Вони не хотіли вмирати. А сьогодні всі ми вклоняємося щиро вам, Новітні Герої України, за вашу мужність і безсмертні серця. Кульмінацією вечора-реквієму, який підготував сектор культури райдержадміністрації, було:

Ми варті того, щоб зростати у мирі й любові.

Назад до ярма нам нема вороття!

У програмі вечора виступили методист РНД Віра Дроздкевич з піснею «Мамо не плач», Зразкова аматорська музична студія естрадного співу «Вечірня Зірка» РНД, керівник Наталія Богачик. Разом із нею співали Ірина Різник та Артем Фришкевич. Звучали твори у виконанні Даяни Малишко, Андріана Сав’яка.

Зразковий танцювальний колектив “Веснянка” під керівництвом Любові Мороз Народного дому села Неслухів як завше подарував глядачам змістовні танцювальні композиції.

Від влади та громадськості були покладені квіти та засвічені лампадки до Освяченого каменя у міському сквері імені Героїв Небесної Сотні. Священики Юрій Мовчан та Нестор Сильвестр відслужили екуменічну панахиду за Новітніми Героями, всіма полеглими за волю та незалежність України.

У  заходах взяли участь голова РДА Володимир Кирилич, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: