k2FtbBdWr1

Календар «Звитяг та перемог» прикрасять портрети героїв АТО

1

Сьогодні, 4 січня, за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, відбулись зйомки календаря «Звитяг та перемог» на 2018 рік, головними героями якого стануть учасники АТО – борці за Незалежність України.

Календар традиційно складатиметься з 12 світлин. На січневій сторінці будуть зображені студенти Львівського військового ліцею імені Героїв Крут.  

«Ідея календаря полягала в тому, щоб розповсюдити фотографії, на яких зображені наші захисники, які брали участь в Антитерористичній операції, на території Львівщини, починаючи від спортивних закладів і завершуючи народними домами, освітніми закладами. Таким чином ми продовжуємо розвиток одного з пріоритетних напрямків облдержадміністрації – національно-патріотичного виховання молоді. Ми пишаємося нашими воїнами і прагнемо, щоб молоде покоління, яке має такі достойні приклади для наслідування, шанували, гордились та навчались від новітніх героїв – борців за Незалежність», – розповіла т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

На світлинах зображені військовослужбовці Збройних сил України, учасники Антитерористичної операції, які започаткували власну справу, демобілізовані воїни.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Учасник АТО зі Львівщини розповів про успіх власного бізнесу на семінарі в Одесі
"Територія щасливих": діти учасників АТО візьмуть участь у 3-денній Школі
Лісокультурна Рада розглянула проекти лісових культур та природного поновлення
Львівщина – лідер 2017 року із ремонту та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури
Ви демонструєте силу, міць Української держави, - Олег Синютка привітав журналістів із професійним с...
Такі фільми нагадують суспільству про те, що боротьба триває, - Павло Клімкін під час перегляд фільм...