k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначила 101 річницю ЗУНР

IMG-f58e18130f7ec98d159d6492ebd57776-V

1 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський взяв участь в урочистій академії з нагоди 101-ї річниці  створення Західної Української Народної Республіки. Захід відбувся у Кам’янка-Бузькому районному Народному домі. Районна народна  хорова капела «Надбужанка», якою керує Богдан Ковалюк,  у своїх творах славила улюблену Богом перлину – Козацьку Україну, хлібів золотих сторону, яка віками прагнула зорею світити, волю і долю знайти. Концертмейстер – Наталія Морозова, а соліст Сергій Клєпчаров, у виконанні хору звучав Державний Славень України, гімн на слова Івана Франка «Вічний революціонер», стрілецькі пісні, уривок із опери «Запорожець за Дунаєм», молитва «Господи, помилуй нас», на завершення академії  – Духовний Гімн України.

Від влади та громадськості були покладені живі квіти до могили Українських Січових Стрільців, що в селі Забужжя. А про героїчну добу ЗУНРу розповіла історик Роксолана Дяківнич.

У пісенній програмі виступили молоді і талановиті виконавці – Артем Фришкевич, Софія Кучера, Христина Бармінова, Ірина Гудзеляк та інші.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина у серпні отримала майже 225 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги
У суботу Україна відзначає День Гідності та Свободи
Представлення та освячення нових транспортних засобів патрульної поліції
Робоча група засідала щодо реалізації мікропроекту
Робоча групи зустрілася зі суб'єктами підприємницької діяльності м.Кам'янка-Бузька
Виступ Президента України під час церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військо...