k2FtbBdWr1

Кам’янеччина готується до Великодня

1

30 березня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський наголосив, що напередодні великих християнських Великодніх свят кожен повинен долучитися до проведення акції з впорядкування території. Він розподілив місця прибирання працівникам адмінбудинку РДА.  У рамках проведення місячника озеленення, прибирання, благоустрою та Дня довкілля працівники Кам’янка-Бузької РДА, ЦСССДМ впорядкували територію, прилеглу до адміністративної будівлі, прибрали прибордюрну частину, очистили її від піску, тощо. 

Відрадно, що житлово-комунальні служби відразу ж забирали купи піску і сміття.

Важливо, щоб мешканці Кам’янеччини  поприбирати після зими парки, сквери, придорожні смуги, оскільки зійшов сніг, а під ним лежало випадкове сміття.  Тому кожен може проявити ініціативу і прибрати біля себе, на дитячих майданчиках.

У місті, селищах це зробити легше, адже на сьогоднішній день мешканці є співвласниками будинків, прибудинкових територій. Сподіваємось, що люди вийдуть спільно на толоку і приберуть селища, села і місто, тоді наш край стане чистішим. Та й кожен шануватиме свою працю – намагатиметься не смітити.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: