k2FtbBdWr1

Кам’янеччина готується до виборів Президента України

IMG_4847

22 березня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування та служб району, які працюють з питань підготовки і проведення чергових виборів Президента України.  Нагадаємо, що вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Керівник апарату РДА Любов Височанська поінформувала про нормативні вимоги до приміщень виборчих комісій, приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення цих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види робіт і послуг, тощо. Постанову про це можна прочитати тут.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців РДА Ольга Леськів наголосила, що заяву  про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, тобто до 25 березня 2019 року включно.

Завідувачу сектору з питань цивільного захисту РДА Олегові Хабі доручено зібрати інформацію про забезпечення приміщень з виборів  електропостачанням, телефонним зв’язком. На нараді обговорювалось завдання поліції під час виборів – це охорона правопорядку та недопущення правопорушень, які здатні суттєво вплинути на волевиявлення громадян, охорона майна. Під час зустрічі було обговорено окремі аспекти співпраці з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування, представниками виборчих комісій та узгоджено графіки чергування відповідальних посадових осіб безпосередньо в день виборів.

Володимир Кирилич підсумував: “Керівники органів місцевого самоврядування, служб району повинні тісно співпрацювати з дільничими виборчими комісіями,  неухильно дотримуватись відповідного чинного законодавства та працювати щодо інформаційного забезпечення виборчого процесу”.

IMG_4849 IMG_4829 IMG_4832 IMG_4835 IMG_4837 IMG_4847


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині почали діяти Інформаційно-консультаційні центри
Відбулися громадські слухання у с. Жовтанці
У театрі імені Марії Заньковецької відбулося святкування другої річниці створення 3-го батальйону те...
Львівський торговельно-економічний університет відзначив 200-ліття
Питання організації та проведення медичного огляду кандидатів на контрактну службу в Збройних Силах ...
Мешканців Львівщини запрошують долучитися до написання радіодиктанту національної єдності