k2FtbBdWr1

Кам’янеччина провела в останню путь свого сина – новітнього Героя України Миколу Рудника

IMG_20190207_103225 - Копія

Сьогодні, 7 лютого Кам’янеччина провела в останню путь свого сина – новітнього Героя України Миколу Рудника. Попрощатись із Героєм прийшли голова РДА Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, рідні, друзі, товариші по службі, ветерани АТО, волонтери, представники органів влади, мешканці Кам’янечинни.

Микола Рудник повністю виконав свій обов’язок, віддавши своє життя за своїх друзів та за кожного з нас, за краще майбутнє кожного із нас та за краще майбутнє нашої неньки України.

У нашому Національному Гімні звучить «душу і тіло ми положим за нашу свободу»… Микола був патріотом і свідомим оцих слів коли ішов на Революцію Гідності, коли йшов на війну на сході України.

Як зазначив декан Кам’янка-Бузького деканату УГКЦ о.Богдан Горбаль, ми прощаємося з неординарною людиною, який любив свою батьківщину понад усе. Микола був творчою особистістю, любив писати вірші, був скульптором, любив поезію, любив рідну мову. Він любив своїх друзів, своїх побратимів. Навіть будучи в лікарні він вийшов з неї у третій раз. Здавалося у такому випадку потрібно б сидіти вдома, але Микола поїхав на схід до своїх побратимів. Він відчував свій громадянський обов’язок і він виконав його.

Він був свідомим, що потрібно не тільки любити свою матір-неньку Україну, а щось робити. Робити якісь дії, бути на пульсі сьогоднішнього дня. Сьогодні це війна на сході нашої України.

Нехай його жертва не буде для нас просто щоб ми зійшлись і помолилися за його упокій, а для кращої дії. Щоб ми змінювали своїми діями життя в нашій батьківщині на краще. Щоб ми своєю працею, стараннями продовжили його справу, щоб вона не була марна. Так само пам’ятаймо наших героїв, які зупинили ворога і спиняють його. Вони є цвітом нації, вони саме є тими з кого кожен із нас повинен брати приклад як українець має любити свою рідну землю, як поратися на цій землі і як створювати краще майбутнє для себе і для майбутніх поколінь.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: