k2FtbBdWr1

Кам»янеччина відзначила День Незалежності

голова

 24 серпня у всіх храмах Кам»янка-Бузького району відслужили святкові Літургії за Україну.

Напередодні відбувся ряд спортивних масових заходів, зокрема, спартакіада інвалідів Кам»янеччини, відкрита першість з веслування на байдарках і каное ДЮСШ «Добротвір», матчі чемпіонату району з футболу.

У День Незалежності голова райдержадміністрації Василь Радчук взяв участь в урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності. Святкування відбулося у міському парку імені Степана Бандери в місті Кам»янка-Бузька. Після відкриття урочистої академії Великий Державний Прапор України біля адміністративного будинку райдержадміністрації підняли голова райдержадміністрації Василь Радчук та голова районної ради Василь Ковтало.

Відбулося покладання квітів до пам»ятників Тарасу Шевченку, Степану Бандері, барельєфу Романа Шухевича.

За Небесною сотнею та новітніми героями, полеглими в зоні АТО, панахиду відслужили настоятелі храмів міста Кам»янка-Бузька.панахида

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Радчук. Він, зокрема, сказав, що 24 серпня український народ відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. 23 роки тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній  українській землі.

Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників. Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи. Україну не знищили війни,  голодомори та репресії. І тепер кращі сини українського народу стояли на Майданах країни, щоб знову відстояти нашу незалежність.

Війна – це найстрашніше, шо може трапитися на життєвій стежині людини. На сході України мужні захисники ведуть боротьбу із сепаратистами. Чимало наших земляків – новітніх Героїв – поклали  свої голови на вівтар України. Це найвищий прояв любові – віддати життя за своїх друзів. Ми вічно будемо пам»ятати свої захисників і Героїв. У світлій пам»яті ми схиляємо голови перед їхнім подигом. Герої не вмирають. Їхні душі знайшли вічний спочинок у Бозі. І нехай Всемогучий Господь кріпить на силі родини, які втратили найдорожчих – дітей, чоловіків, батьків. Ми повинні надати підтримку сім”ям громадян, що загинули,  втратили здоров”я, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції Гідності, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України на сході, – завершив Василь Олександрович.

До привітань долучилися голова районної ради Василь Ковтало, міський голова Кам»янка-Бузької міської ради Олег Омелян.люди

Патріотичну концертну програму підготували присутнім народна хорова капела «Надбужанка» районного Народного дому, якою керує Богдан Ковалюк.

Після цього з проектом «Україна знає своїх Героїв» виступили артисти Львівської державної філармонії та Львівського театру опери та балету імені Софії Крушельницької.

Кам»янчан привітали також депутати Верховної Ради України Михайло Блавацький та Ірина Сех.

Молитви та урочистості відбулися на територіях всіх місцевих рад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: