k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначає День Гідності та Свободи

IMG_20201120_162854 - Копія

20 листопада у сквері імені Героїв Небесної Сотні в м. Кам’янка-Бузька на оформленому міні Майдані відбулася панахида та громадське віче з нагоди Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Христина Замула, міський голова Олег Омелян, громадськість, духовенство, молодь.

Присутні виконали Державний Славень України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, новітніх героїв Кам’янеччини й України. Від влади та громадськості до площини «Небесна сотня» було покладено кошики квітів та запалені лампадки.

Преосвященні отці відслужили молитву за Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО/ООС та Україну.

Гідність і свобода – це цінності, за які українці боролись протягом усіх віків і готові відстоювати тепер. 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 -2014 років). Тоді сотні тисяч українців вийшли на Майдан у Києві та на площі у своїх містах, аби показати, що їм небайдужа доля своєї країни, що кожен готовий творити майбутнє власниками руками.
Однак цей шлях був тернистий. Злочинний режим часів Януковича усіма можливими способами придушував волю народу: побиття студентів, диктаторські закони 16 січня, убивства на Майдані. Окрім європейського шляху, нам довелося виборювати право на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, герої Майдану заплатили найвищу ціну — власне життя. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: