k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначає День вишиванки

IMG_20190516_092653

16 травня, у День вишиванки, працівники райдержадміністрації організували флеш-моб з виконання Державного Славня України. У ньому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, голова районної ради Тарас Келеберда, міський голова Кам’янка-Бузької міської ради Олег Омелян. До колективів РДА, районної та міської рад долучились вихованці дошкільних закладів міста. Багато учасників заходу своїми руками вишили сорочки, або ж одягнули мамині та бабусині вишиванки. Це унікальні ручні роботи, які пасували кожному.

Вишиванки, коралі у дівчат та жінок, рушники, які тримали діти, –  це було розмаїття барв української природи, а вишиті візерунки утворювали автентичний орнамент, містили в собі силу оберега. Були й сучасні вишиванки, які, зберігаючи традиційні народні мотиви, виглядали стильно та красиво.

День вишиванки це свято, започатковане протягом останнього десятиріччя, свідомо призначене на будній день – третій четвер травня, – і не прив’язане до жодного державного чи релігійного свята, щоб засвідчити, що вишиванка – це не лише атрибут свята, а й повсякденний елемент життя українців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: