k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначає День захисника України

DSC04842 - Копія

12 жовтня на території військової частини А4623 відбулися святкові заходи з нагоди святкування Дня захисника України. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, секретар міської ради Володимир Бусель, перший заступник Жовтанецької сільської ради ОТГ Степан Янишин, захисники України, учасники бойових дій УПА, духовенство, молодь та громадськість Кам’янеччини.

“Сьогодні особливий день. Ми вшановуємо тих хто боровся, не шкодуючи свого здоров’я, не шкодуючи свого життя за те щоб сьогодні ми мали можливість під гарним, теплим, осіннім сонцем бути тут. Шановні ветерани, шановні учасники АТО, шановні військові, ви – величезна міць нашої держави, -сказав Володимир Кирилич. – Ми прийняли рішення провести святкування в такому форматі щоби молоде покоління, наші школярі, могли доторкнутися до своєї історії, поспілкуватися з військовими, бо немає нічого кращого за живе спілкування.”

Керівник району зазначив, що на сьогоднішній день ми маємо одну з найпотужніших і боєздатних армій Європи. І вже ніхто не говорить про те, що десь-колись дійде до Києва.

“Щиросердно вітаю всіх зі святом Днем захисника України. Бажаю міцного здоров’я, мирного неба над головою, бажаю вам багато яскравих, теплих, життєвих миттєвостей” – завершив Володимир Ігорович.

З вітальним словом виступили голова районної ради Тарас Келеберда, секретар міської ради Володимир Бусель, перший заступник Жовтанецької сільської ради ОТГ Степан Янишин, т.в.о.командира військової частини підполковник Денис Левкович, отець Володимир Касіян.

Присутні вшанували хвилиною мовчання новітніх героїв Кам’янеччини, усіх героїв, які поклали своє життя на вівтар України.

За особисту мужність, героїзм, самовідданість та патріотизм проявлений у боротьбі за вільну, незалежну та суверенну Україну та з нагоди Дня захисника України ветерани Української повстанської армії, військовослужбовці, учасники бойових дій були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради та отримали подарунки – тематичні книжки. Голова райдержадміністрації також передав книги бібліотеці військової частини.

Після завершення урочистої частини, присутні мали можливість послухати концерт, підготовлений творчими колективи Кам’янецького краю, оглянути столи з озброєнням, спорядженням 80 аеромобільної бригади та зенітного ракетного полку імені Івана Виговського, військову техніку, пройти навчання техніки безпечного поводження зі зброєю, скуштувати солдатську кашу.

Учні та усі бажаючі мали змогу приміряти каски, бронежилети, протигази, потримати в руках гвинтівки, повправлятися у техніці безпечного поводження зі зброєю, розбирали та збирали автомати і пістолети.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: