k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначила 22-гу річницю Конституції України

DSC03098 - Копія

28 червня на Кам’янеччині відзначили 22-гу річницю Конституції України. Урочиста академія відбулась у міському парку імені Степана Бандери. Відзначити цю важливу подію історії сучасної незалежної України зібралася громадськість та влада Кам’янеччини.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників цілісності держави, тих воїнів, котрі відали своє життя за те щоб ми жили у вільній країні. Від влади та громадськості було покладено квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації Володимир Кирилич:

“28 червня 1996 року назавжди залишиться видатним днем в історії українського державотворення. У цей день була прийнята Конституція, котра за думкою та висновками експертів визнана однією з найдосконаліших і найдемократичніших Конституції Європи. Обравши шлях незалежності, закріпивши свої погляди у Конституції, Україна вкотре підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну і правову державу.

День Конституції це свято кожного з нас, незважаючи на вік, стать, професію, соціальний статус, мову чи віру. Адже основний закон нашої країни гарантує і забезпечує основні права та обов’язки кожного громадянина. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю держави. Але конституційні норми самі по собі, якими досконалими та демократичними вони не були б, не в змозі змінити наше життя на краще. Тому сьогодні для того щоб перетворити зміст Конституції на результат усім нам без винятку потрібні підвищена відповідальність і самовіддана праця.

Переконаний, що нам під силу збудувати суспільство у якому будуть створені усі умови для всебічного і гармонічного розвитку кожної людини, суспільство де пануватиме гуманізм, демократія і справедливість, а матеріальний достаток кожного буде співставним з кількістю і якістю його праці.

Тож нехай це свято додає нам впевненості, додає нам наснаги для досягнення тих завдань, котрі стоять перед нами, на благо нашої держави, на благо громади району.

Хочу наголосити, що сьогодні ми відзначаємо і День Молоді. Наша прекрасна молодь озброєна потужними знаннями, котра не обтяжена ментальністю “розвинутого соціалізму”. Це наше майбутнє. І на моє переконання це фундамент, який дасть нам можливість швидко і ефективного побудувати ту незалежну, заможну державу, про яку ми всі думаємо і до котрої ми прагнемо.

В цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.”

Також з Днем Конституції України привітав усіх присутніх народний депутата України Михайло Бондар.

З нагоди відзначення Дня Конституції активну молодь Кам’янеччини нагородили грамотами за вагомі досягнення у спорті, навчанні, розвитку культури та реалізацію державної молодіжної політики.

На завершення – відбувся святковий концерт, під час якого виступили аматорські творчі колективи району.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: