k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначила День Незалежності

IMG_20190824_172126

24 серпня у міському парку імені Степана Бандери відбулася урочиста академія, присвячена 28-й річниці Незалежності України. Велично звучав Державний Славень України, відбулося покладання квітів до пам’ятників, могил героїв.

-28 серпня – святковий день, календар історії знову перегорнув нову сторінку в історії нашої держави, – сказав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський. – Від щирого серця вітаю вас із сьогоднішнім святом – Днем Незалежності України. Це свято не тільки народження нашої держави, це свято  пам’яті про наших предків, які споконвік боролися за незалежність, за нашу волю. А це скрегіт шабель, це стогін людей у панських садибах, це Помаранчева Революція, стукіт сердець Героїв Небесної Сотні. Нам випав величезний шанс сповнити мрії наших предків – жити у вільній, щасливій Україні, народжувати гарних дітей, жити мирно з усіма сусідами. Минуло 28 років, цей час не був для нас нелегким. Але в державі, області, районі є значні соціально-економічні зрушення, а останні п’ять років ми живемо в складних умовах неприхованої агресії ворога. Але я вірю, що ми – українці, волелюбний народ – можемо дати собі раду у нашій державі. В цей святковий день хочу побажати вам здоров’я, оптимізму, щоби цей серпневий запах духм’яного хліба зайшов у кожну хату і приніс щастя кожній родині. Зі святом вас! Слава Україні! Героям слава1».

Громаду Кам’янеччини привітала заступник голови районної ради Наталія Мудрик, виступив також міський голова Олег Омелян. Відбулося нагородження активних учасників державотворчого процесу. А для всіх присутніх відбувся святковий концерт.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: