k2FtbBdWr1

Кам’янеччина відзначила День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

IMG_20190829_130017_1

Сьогодні, 29 серпня, в Україні вперше відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. На площі перед міською ратушею на синьо-жовтому полотнищі розміщено фотографії 13 новітніх героїв Кам’янеччини. Тут зібралися представники влади району, міста, учасники ООС (АТО), військовослужбовці, мешканці Кам’янеччини.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з поля бою, віддавши своє життя за майбутнє нашої країни. Панахиду за захисниками України відслужив настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ о. Василь Мороз.

«Болем стискається серце, коли ми дивимося на фотографії цих людей. Це молоді хлопці, дорослі мужчини, наші брати, батьки, наші діти. Ці чоловіки пішли в саме пекло захищати нашу Батьківщину. Наш обов’язок – завжди пам’ятати їх. Я думаю, що у серці кожної людини буде завжди пам’ять про полеглих героїв, – звернувся до присутніх перший заступник райдержадміністрації Андрій Вашківський. – Великий уклін матерям, які виховали у такому дусі своїх синів. Перемога буде за нами. У нашому Гімні звучить: «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці», –  так і буде! Слава Україні! Героям Слава!»

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 23 серпня 2019 року підписав указ про відзначення 29 серпня День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: