k2FtbBdWr1

На Кам’янеччині вшанувала пам’ять Героїв

IMG_20200522_161411 - Копія

23 травня Україна відзначає День Героїв — день пам’яті всіх українців, від лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.  Це свято величі духу українських воїнів — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Сьогодні, 22 травня, в переддень Свята біля пам’ятника-погруддя провіднику української нації, голови Проводу ОУН Степану Бандери вшанувати Героїв зібралися голова райдержадміністрації Христина Замула, голова районної ради Тарас Келеберда, міський голова Олег Омелян та інші посадові особи.

Преосвященні отці відслужили панахиду. Присутні вшанували мовчанням пам’ять Героїв, які боролися  за свободу та незалежність України. Від влади та громадськості були покладені квіти до погруддя Степана Бандери. Також квіти поклали до барельєфа генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, могили Січових Стрільців, банера Героїв Небесної Сотні та до могил сучасних Героїв, які загинули захищаючи нас від московського окупанта на сході України.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: