k2FtbBdWr1

Кам’янеччина вшанувала пам’ять учасників Революції Гідності

IMG_20200220_172601 - Копія

20 лютого вся Україна вшановує пам’ять та подвиг Героїв Небесної Сотні, героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності у 2014 році. З цієї нагоди у сквері імені Героїв Небесної Сотні в м. Кам’янка-Бузька відбулося громадське віче.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Христина Замула, голова районної ради Тарас Келеберда, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, міський голова Олег Омелян, громадськість, молодь Кам’янецького краю.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та борців за волю і незалежність України. Поминальну Молитву відслужили преосвященні отці Володимир Касіян, Володимир Котоус та Василь Мороз.

До банера, присвяченого Небесній Сотні, від громадськості та влади були покладені кошики квітів та  поставлені засвічені лампадки.

Ми повинні пам’ятати подвиг Героїв Небесної Сотні, як символ боротьби та захисту демократичних цінностей, як великих патріотів України, які відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: