k2FtbBdWr1

Кам’янеччина вшанували учасників бойових дій на території інших держав

86495535_2833195766775445_1935878314497409024_n

15 лютого в районному Народному домі відбулися урочисті з нагоди 31-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В залі зібралися учасники бойових дій на територіях інших держав, представники влади та громадськості.

Присутні виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих українців, які відали своє життя виконуючи свій військовий обов’язок та захищаючи східні рубежі України від російського агресора.

«Після всього того, що сьогодні було сказано, залишається дякувати вам за подвиг, який ви зробили і продовжуєте робити кожного дня, повернувшись з тої війни. Дякувати за витрачений час та здоров’я, що пам’ятаєте своїх побратимів, які зараз вже не з вами. Прошу вибачення, що держава для вас так мало робить, хотілося би більшого, – сказала під час свого виступу голова райдержадміністрації Христина Замула. – Вітаю вас зі святом, бажаю здоров’я, достатку та мирного неба над головою.»

Своїх побратимів привітали голова громадської організації «Кам’янка-Бузька районна громадська організація учасників бойових дій (ветеранів Афганістану, АТО та локальних війн на території інших держав) Дмитро Душкевич та колишній голова громадської організації Юрій Ліщота.

Також з вітальним словом виступили голова районної ради Тарас Келеберда, міський голова Олег Омелян, т.в.о.командира військової частини А4623 Денис Левкович та начальник штабу військової частини А4623 Олександр Назаренко.

Учасників бойових дій в Афганістані відзначили грамотами та подяками. А творчі колективи для присутніх влаштували концерт.

Після урочистості відбулася традиційна хода до міського кладовища в місті Кам’янка-Бузька. Панахиду за полеглими та померлими воїнами біля пам’ятника афганцям відслужили преосвященні отці Володимир Касіян, Володимир Котоус та Василь Мороз.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: