k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузька Центральна районна лікарня відновлює роботу хірургічного, травматологічного та гінекологічного відділень

unnamed

З 20 березня 2020 року КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» призупинила планове лікування хворих з метою підготовки закладу для надання медичної допомоги пацієнтам з пневмоніями та гострими респіраторними захворюваннями спричиненими коронавірусом, але згідно з своїм наказом ЦРЛ продовжувала працювати в напрямку надання ургентної допомоги.

З початком роботи лікарні, як COVID-ної, у педіатричному відділенні було встановлено кисневе забезпечення, що дало можливість розподілу потоків хворих.

На прохання голови райдержадміністрації та адміністрації лікарні департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації видав наказ № 667 від 15.09.2020 року «Про часткове відновлення роботи відділень в КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» з метою покращення доступності пацієнтів району до надання ургентної та невідкладної медичної допомоги в умовах карантину. КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» з 16 вересня 2020 року частково відновлює роботу відділень: хірургічного, травматологічного, гінекологічного.

Проте потрібно буде дотримуватись необхідних умов, зокрема: госпіталізація буде проводитися відповідно до медичних показів в окремому приймальному відділенні медичного закладу. Відвідування хворих обмежене.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: