k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузьке об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

1 (5)

З 11 жовтня  2017 року, набрали чинності статті Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», якими передбачено перерахунки пенсій з 1 жовтня поточного року.

Таким чином, закладено законодавчу основу пенсійної системи і розпочато реальні дії  Уряду щодо відновлення справедливості у пенсійному забезпеченні.

Кам’янка-Бузьким об’єднаним управлінням  Пенсійного фонду України розпочато виплати підвищених розмірів пенсій тим громадянам, пенсії яких збільшились в результаті проведених  перерахунків.

Отже, пенсіонерам, яким пенсія за жовтень вже була виплачена через поштові відділення  у період з 4 по 12 число місяця – відповідні підвищення  здійснюються за додатковими відомостями  відділенням поштового зв’язку  починаючи з 12 жовтня.

Тим пенсіонерам, яким пенсії були зараховані на банківські рахунки з датою виплати 4 – 10 жовтня відповідні доплати вже перераховані на їх поточні рахунки.

Пенсіонерам, яким дату виплати пенсій встановлено з 11 по 25 число – пенсії будуть виплачуватися у збільшених розмірах згідно встановлених дат, при цьому, у відділеннях поштового зв’язку виплати будуть проводитися одночасно за двома відомостями: основною і додатковою.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: