k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузьке відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області: касовий чек має відображати акцизний податок

1

При реалізації підакцизних товарів у касовому чеку необхідно окремим рядком зазначати розмір ставки акцизного податку та загальну суму податку за всіма зазначеними в чеку товарами, – повідомляють у Кам’янка-Бузькому відділенні Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

Підприємницям, які вже минулого року відображали в чеках «роздрібний» акциз», достатньо лише звірити форму за новими вимогами і за необхідності внести корективи.

Суб’єкти господарювання повинні стежити за оновленням Держреєстру РРО і перевіряти чи внесено до їхнього касового апарату нову версію програмного забезпечення. Якщо таке програмне забезпечення з’явилося в реєстрі необхідно негайно уточнити у своєму центрі сервісного обслуговування, чи є в ньому можливість виділяти акциз. Якщо так, то негайно надати касові апарати до сервісного центру для оновлення  внутрішнього програмного забезпечення.

Якщо це своєчасно не зробити, то через відсутність у чеку хоча б одного з обов’язкових реквізитів такий документ не прийматиметься як розрахунковий (п.3 розд І Положення №13). Адже з 11 березня набрав чинності наказ Мінфіну України від 21.01.2016 року №13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми №ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)». Згідно з Положенням реквізит «акцизний податок» став обов’язковим для фіскального касового чека на відповідні товари.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львовом пройшов Марш слави захисників Руси-України
Громадська Рада підтримала беззаперечне виконання закону про декомунізацію на території області
Митці Львівщини для військовослужбовців 184-го Навчального центру підготували "творчий вікенд&q...
Сім'ям загиблих на шахті у Львівській області гірників виділять близько 700 тисяч гривень допомоги
Доступні ліки – в кожну домівку!
Поблизу парку «Знесіння» відкрили пам’ятний знак Романові Шухевичу