k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузьке відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє

Єдиний податок

Розмір ставок ЄП застосовуватимуться:

  • для платників І групи –  у відсотках (фіксовані ставки)до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року та буде становити 160 грн на місяць
  • для платників ІІ групи — у відсотках (фіксовані ставки)до розміру мінзарплати, встановленої законом на 1 січня звітного року та буде становити 640 грн. на місяць
  • для платників ІІІ групи — у відсотках до доходу. Як й у 2016 році, у 2017 році, для ІІІ групи (платників ПДВ) ставка буде 3%, для ІІІ групи (неплатників ПДВ) – 5% від усієї суми оподаткованого доходу.

ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

У 2017 році, фізособи-єдинники повинні будуть сплачувати ЄСВ за себе у самостійно визначеному розмірі, але не нижчому від мінімального страхового внеску, незалежно від факту отримання доходу. 

Платники єдиного податку І групи з 01.01.2017 р. будуть сплачувати ЄСВ за себе на рівні 0,5 мінімального страхового внеску, тобто, лише половину від мінімуму, встановленого для решта підприємців.

З огляду на зазначений вище розмір мінімальної зарплати, станом на 01.01.2017 р., який становить 3200 та буде діяти протягом всього 2017 року, фізособи-“єдинники” будуть сплачувати ЄСВ у 2017 році у наступних розмірах:

  • І групабуде сплачувати ЄСВ за себе у сумі не меншій ніж 352 грн;
  • ІІ та ІІІ групибудуть сплачувати ЄСВ за себе у сумі не меншій ніж 704 грн.

Фізособи що перебувають на загальній системі оподаткування і декларують нульові доходи  також повинні сплачувати ЄСВ у сумі не меншій ніж 704 грн. на місяць, тому у разі не здійснення діяльності просимо заздалегідь знятися з обліку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ДПІ у Кам’янка–Бузькому районі вживає заходи щодо скорочення податкового боргу
Увага! ”Гаряча лінія”
Оплата професійного навчання працівників, чи оподатковувати податком на доходи фізичних осіб
З початку 2016 року до місцевого бюджету надійшло 1008,6 грн. податку на нерухоме майно, відмінне ві...
Зміни у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій
Граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан ...