k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький індустріальний парк включили до Реєстру індустріальних (промислових) парків

indpark_1496912853_613x351.19791666667_3_0

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 31.05.2017 №800 Кам’янка-Бузький індустріальний парк включили до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Про це повідомляють у департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, метою створення індустріального парку є зокрема, формування механізмів ефективного задоволення попиту інвесторів на майданчики, що підготовлені до розміщення об’єктів інноваційної галузі, промисловості, логістики та супутнього сервісу.

Варто зазначити, що функціональне призначення індустріального парку полягає в розміщенні тут сільськогосподарського машинобудування, харчової та електронної промисловості, комбінованої логістики, виробництва будівельних матеріалів, потужностей деревообробки, виробництва меблів, промисловості будівельних матеріалів і виробів із них.

Додамо, що Кам’янка-Бузький індустріальний парк площею 24,4671 га розташований за адресою: вул. Шевченка, м. Кам’янка-Бузька, Львівська область (ділянка знаходиться між територією колишнього глиняного кар’єру та господарським двором ВПУ-71). Ініціатором створення є Кам’янка-Бузька міська рада.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

До реставрації готують ікони, перед якими молився автор Державного гімну України
Фестиваль "Молода Галичина” об'єднав учасників із 14 країн світу
У ЛОДА підписали меморандум для удосконалення "єдиного вікна" на Львівській митниці
В області затвердили Програму підтримки правоохоронних органів на 2018-2020 роки
Читачів запрошують відзначити Міжнародний день дарування книг
У Львівській області розпочинається полювання на мисливські види птахів