k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький район одержав субвенції

1

За інформацією управління фінансів районної державної адміністрації Кам’янка-Бузький район  одержав субвенції з державного та обласного бюджету в сумі  12263,1 тис. грн.

Зокрема,  перераховано грошовими коштами другий транш за грудень 2016 року освітньої  субвенції   – 3052,5 тис. грн,  медичної субвенції  – 1577,9 тис. грн. За рахунок  цих коштів будуть фінансуватися  видатки на заробітну плату працівникам бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв і комунальних послуг,  медикаменти та харчування, послуги зв’язку  тощо.

Відповідно до нарахованих у грудні цього року обсягів, державну допомогу отримають сім’ї з дітьми, малозабезпечені сім’ї, інваліди з дитинства, діти-інваліди, одержувачі тимчасової державної допомоги дітям та одержувачі допомоги з догляду за інвалідами  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі  5950,9 тис. грн.

Профінансовано державну соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” за грудень 2016 року  в сумі  104,7 тис. грн.

За рахунок проведених взаємозаліків погашено кредиторську  заборгованість по пільгах та житлових субсидіях населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати   в сумі  1577,1 тис. грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: