k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету

1

За інформацією управління фінансів районної державної адміністрації Кам’янка-Бузький район  одержав субвенції з державного бюджету в сумі  4 246,3 тис. грн.

Зокрема,  перераховано грошовими коштами другий транш за квітень освітньої  субвенції –  2547,8 тис. грн.,  медичної субвенції  – 1356,5 тис. грн. За рахунок  цих коштів будуть фінансуватися  видатки на заробітну плату працівникам бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв і комунальних послуг,  медикаменти та харчування, послуги зв’язку  тощо.

Погашено кредиторську  заборгованість по пільгах та житлових субсидіях населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, яка утворилася на 01.04.2016, в сумі 282,9 тис. грн..

Відповідно до нарахованих у квітні цього року обсягів, профінансовано державну соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”  в сумі  59,1 тис. грн..


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: