k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету

гроші

За інформацією управління фінансів державної адміністрації Кам’янка-Бузький район  одержав субвенції з державного бюджету в сумі   13908,9 тис. грн.

Зокрема,  перераховано грошовими коштами перший транш  освітньої  субвенції   за лютий – 3031,1 тис. грн.,  медичної субвенції  – 1722,9 тис. грн. За рахунок  цих коштів будуть фінансуватися  видатки на заробітну плату працівникам бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв і комунальних послуг,  медикаменти та харчування, послуги зв’язку  тощо.

Відповідно до нарахованих у лютому цього року обсягів, державну допомогу отримають сім’ї з дітьми, малозабезпечені сім’ї, інваліди з дитинства, діти-інваліди, одержувачі тимчасової державної допомоги дітям та одержувачі допомоги з догляду за інвалідами  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі  5644,8 тис. грн.

За рахунок проведених взаємозаліків погашено кредиторську  заборгованість по пільгах та житлових субсидіях населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати   в сумі  3510,1 тис. грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: