k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету в сумі 887,0 тис. грн.

1

За інформацією управління фінансів районної державної адміністрації Кам’янка-Бузький район  одержав субвенції з державного бюджету в сумі  887,0 тис. грн.

Зокрема, відповідно до нарахованих у вересні цього року обсягів державну допомогу отримають сім’ї з дітьми, малозабезпечені сім’ї, інваліди з дитинства, діти-інваліди, одержувачі тимчасової державної допомоги дітям та одержувачі допомоги з догляду за інвалідами  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі  157,00 тис. грн.

На здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій (капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька – заміна вікон) надійшло 730,0 тис. грн.

Крім того, за рахунок залишку коштів по медичній субвенції  профінансовано 894.8 тис. грн., освітній субвенції – 1205,6 тис. грн., на оплату праці працівникам освіти та охорони здоров’я , на оплату спожитих енергоносіїв і комунальних послуг,  медикаменти, харчування, послуги зв’язку  тощо.

З обласного бюджету одержано субвенції в сумі 301,7 тис. грн.:

– на реалізацію Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції, а саме: покращення умов надання освітніх послуг для громади смт. Добротвір (першочергові заходи із капітального ремонту та енергоефективності ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Добротвір) – 293,0 тис. грн.

– на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей –   8,7 тис.грн.;


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: