k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький район та третьому місці в області щодо організації підвезення учнів

1

Наш район  на третьому місці в області щодо організації підвезення учнів, дошкільнят та учителів (1072 учні, 62 дошкільнят та 208 учителів), відсоток забезпечення – 96%. Додаткового підвозу потребують ще 49 (4%) учнів. Загальна протяжність усіх маршрутів – 1237 км. Про це повідомила начальник відділу освіти Жанна Король під час звіту перед головою райдержадміністрації Володимиром Кириличем про проведену роботу у 2015 році та формування планів на 2016, що відбувся у п’ятницю, 22 січня.

«Згідно Програми розвитку Камянеччини на 2015-2017 рр., в районі на ряду з іншими діє Державна програма «Шкільний автобус». Станом на 01. 01. 2016 р. на балансі відділу освіти Кам’янка-Бузької РДА є 10 автобусів, які здійснюють регулярні перевезення дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів,  у зворотньому напрямку та обслуговуючого персоналу за 9 маршрутами. Усі автобуси закріплені за відділом освіти і обслуговуються на території відділу освіти. За роки реалізації програми «Шкільний автобус» придбано 11 шкільних автобусів (останній – у 2012 р.). Один автобус у 2014 році був переданий на потреби армії АТО.» – повідомила Жанна Король.

За словами начальника відділу освіти, для вдосконалення програми «Шкільний автобус»  у 2016 році та організації регулярного безоплатного перевезення учнів, дошкільнят та педпрацівників до місця навчання та у зворотному напрямку потрібно :

  • бокси та ремонтні майстерні для належного утримання та зберігання автобусів;
  • у зв’язку з закінченням терміну експлуатації трьох шкільних автобусів, оновити автопарк  новими автобусами.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: