k2FtbBdWr1

Кам’янка-Бузький район з 00:00 годин 26 жовтня 2020 року віднесено до «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки

pomar-650x400

26 жовтня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Корбецький.

Комісія розглянула питання про встановлення рівнів епідемічної небезпеки  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та забезпечення дотримання контролю протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.

Районна комісія з питань ТЕБ і НС вирішила: Враховуючи рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року та на виконання рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року Кам’янка-Бузький район з 00:00 годин 26 жовтня 2020 року віднесено до «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки.

Головам місцевих рад:

  • Відповідно до встановленого на адміністративній території рівня епідемічної небезпеки забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із внесеними змінами).
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної  роботи серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на адміністративній території та обов’язкового їх дотримання.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Японська компанія Fujikura планує в області реалізувати інвестиційний проект
Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА ...
Майже 16 млн гривень перераховано на мікропроекти місцевого розвитку
Студенти Академії лідерства долучаються до реалізації проектів департаментів Львівської ОДА
Володимир Кирилич провів нараду щодо ремонту доріг
Андрій Вашківський провів нараду з публічних закупівель