k2FtbBdWr1

«Карантин» в дитячих будинках сімейного типу cім’ї Процик ( с.Жовтанці) та сім’ї Чернових (с.Ременів)

WP_20180228_003

 

28 лютого 2018 року заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Галина Паньонтко працювала з дітьми в 2 дитячих будинках сімейного типу сім’ї Процик (с.Жовтанці) та сім’ї Чернових (с.Ременів).

В сім’ї Процик на вихованні знаходиться 6 дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 10 до 18 років. Діти, під час відпочинку, люблять грати в настільні ігри, читати, спілкуватися. Вони розповідали про свої шкільні досягнення, старші – про плани на майбутнє.

WP_20180228_001

На фото мати – вихователька Ірина Процик активний учасник настільної гри

В сім’ї Чернових 8  дітей-вихованців, найстарша Ангеліна навчається в 11 класі, а наймолодша Вікторія – 5 клас Ременівської ЗОШ. Темою розмови із ними була «Толерантність до себе та оточуючих». Під час роботи із дітьми піднімалися питання запобігання непорозумінь, конфліктів,  говорили про терпимість та терпеливість.

Батьки-вихователі Сергій та Ліліана Чернови ділилися своїми проблемами та досягненнями, серед яких залучення дітей до домашніх справ: навчання дітей користуватися пральною машинкою та сушкою, догляд за своїм одягом та взуттям. Обговорювалося питання забезпечення житлом дітей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, після завершення їх перебування в  ДБСТ.

WP_20180228_003

На фото діти під час виконання вправи на розвиток толерантності «Сніжинка»


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: