k2FtbBdWr1

Керівник ОДА зустрівся з громадою Жовківщини та відвідав одну з найстаріших церков

1

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, з часу призначення на посаду очільника ОДА, зустрівся з громадами в усіх районах Львівщини. 

Про це керівник області розповів під час зустрічі з активом Жовківщини, де поспілкувався з мешканцями щодо актуальних питань району. Олег Синютка також запевнив, що подібні зустрічі відбуватимуться й надалі. На його переконання, до громадської думки повинні дослухатися усі посадовці. Окрім цього, керманич ОДА висловив застереження щодо недопущення корупційних дій з боку чиновників.

Перебуваючи на Жовківщині, Олег Синютка відвідав фельдшерсько акушерський пункт у с.Смереків, який введений в дію після реконструкції. У 2013 році цей ФАП вперше у Львівській області та Україні отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у Всеукраїнському проекті.

Перебуваючи у цьому селі, керівник ОДА оглянув майбутній дошкільний навчальний заклад. Також він наголосив, що посприяє у вирішенні питання із завершенням переобладнання старої школи під дитячий садок.

На завершення робочої поїздки, Олег Синютка побував в одній з найстаріших в Україні церков, що у с.Стара Скварява. Олег Синютка поспілкувався з настоятелем церкви св.Архистратига Михайла о.Степаном Макаром щодо повернення автентичного іконостасу до храму. Також отець повідомив, що храм був збудований у 1506 році, і на його переконання, є усі передумови для того, аби церква потрапила до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: