k2FtbBdWr1

Керівники фінансових установ Львівської області подали пропозиції щодо внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів

2

Міністерству фінансів України подали пропозиції щодо внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів України й іншого чинного бюджетного законодавства за результатами семінару-наради керівників фінансових органів Львівської області.

За інформацією департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації, ці зміни дозволять фінансово зміцнити місцеві бюджети, отримати кошти на будівництво та ремонт доріг, реалізувати інвестиційні проекти, удосконалити казначейське обслуговування й уніфікувати бюджетну звітність.

Семінар-нарада керівників фінансових органів Львівської області відбулася у вівторок, 30 червня, у місті Золочів. Учасники підбили підсумки виконання місцевих бюджетів у поточному році, розглянули проблемні питання з їх наповнення, використання бюджетних коштів і формування бюджетів в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах Львівщині
В області розпочали фінансування липневих пенсій
Військова прокуратура напрацювала стратегічні напрями діяльності та нові підходи до організації прот...
Львівщина залучила понад 6,5 мільйонів євро для реалізації транскордонних проектів
Капітальні інвестиції Кам'янеччини
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ НАГАДУЄ: запобігти біді завжди легше, ніж потім ліквідовувати її наслідки