k2FtbBdWr1

Керівники районів Львівщини звітують перед громадськістю про результати своєї роботи

__1423658493_500x323_3_0

10 лютого в районних державних адміністраціях Львівської області розпочались публічні заслуховування звітів про результати роботи за минулий рік. У цей день перед громадою звітували керівники Турківського та Сокальського районів.

Участь у публічних слуханнях взяли заступники голови Львівської ОДА Володимир Харчук та Юрій Підлісний, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, а також представники громадськості.

Окрім питань виконання бюджету та програми соціально-економічного і культурного розвитку за 2014 рік, керівники райдержадміністрацій також прозвітували про минулорічні досягнення та порушили найактуальніші проблеми районів. Зокрема, на Сокальщині важливим залишається питання функціонування та належної фінансової підтримки вугільних шахт. У Турківському районі є складнощі із автобусним сполученням окремих сіл та інфраструктурою міської автостанції.

Загалом ці та інші актуальні питання, порушені під час дискусії, будуть серед основних напрямків роботи керівництва райдержадміністрацій у поточному році.

Зазначимо, що відповідно до графіка, який затвердив керівник області Олег Синютка, сьогодні про свою роботу також звітують керівники Сколівської та Радехівської РДА. А вже у четвер, 12 лютого, громадськість матиме змогу почути результати та плани роботи керівництва Стрийського та Кам’янка-Бузького районів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Народні колективи Сокальщини відвідали українських захисників на Яворівському полігоні
«Паліативна допомога дітям: комплексний підхід» - на Львівщині проводять навчання
Львівщина відзначатиме Різдво фестивалями, концертами та виставками
Львівщина презентує свій туристичний потенціал на UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»
Україна-Ізраїль: у Львові за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні обг...
Сьогодні - день народження Героя Небесної Сотні Богдана Ільківа