k2FtbBdWr1

Керівники закладів професійної освіти Львівщини навчалися в «Академії директорів»

1

Понад 40 директорів та заступників директорів професійних училищ, коледжів та ліцеїв Львова і області пройшли вишкіл з формування компетенцій ефективного управлінця. Наставниками освітян виступили представники бізнесу, IT-компаній, креативних індустрій і громадського сектора.

В епіцентрі уваги – комунікація в команді, стилі керівництва та лідерство, проектна діяльність, управління стартапами, фандрайзинг та менеджмент змін.

«Професійна освіта не може залишатися статичною, адже змінюється кон’юнктура ринку праці та освітня модель вцілому. Перед керівниками закладів ПТО постають нові виклики: зміни навчальних програм та змісту професійної освіти, підготовки конкурентних фахівців за новими спеціальностями, забезпечення фінансової спроможності освітніх закладів та участь у програмах міжнародних партнерств. Саме такі актуальні управлінські інструменти вони зможуть отримати в межах освітнього курсу, – розповіла про «Академію директорів» директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Проектом «Академія директорів», що реалізовуються на Львівщині впродовж 2017-2018 р.р. у партнерстві Департаменту освіти і науки ЛОДА та ГО «Центр соціальних інновацій», охоплено 200 середніх загальноосвітніх шкіл та 40 закладів професійної освіти. Керівники освітніх закладів мають можливість підвищувати свій кваліфікаційний рівень управлінця, відвідуючи тренінги, майстер-класи, модульні сесії  та надихаючі лекції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

За допомогою порталу “Галерея послуг” мешканці області можуть отримати вичерпну інформацію про адмін...
Завтра Ботанічний сад відкриває свої двері для всіх охочих
До сторіччя ЗУНР на Львівщині відкриють 178 інформаційних таблиць
У Львівському кардіоцентрі запрацював новий ангіограф
Із нагоди 101-ї річниці ЗУНРу всіх охочих запрошують до чаювань з Січовими Стрільцями
Завдяки співпраці Львівської ОДА та Медуніверситету ще одна лабораторія робитиме тести на COVID-19